אודות 
הסיפור של מיניגלוס

 מהתחלות צנועות ועד הפיכתה למותג אהוב לאופנת תינוקות וילדים, המסע של מיניגלוס הוא סיפור של תשוקה, נחישות ואהבת אם. 

המותג מיניגלוס קיים כבר למעלה מעשור, ונוסד בתקופה התחלתית של עולם  האינטרנט. השם "מיניגלוס" שאוב מהשילוב של משהו קטן (מיני) ומשהו מבריק (גלוס). מה שהתחיל כתחביב הפך בסופו של דבר לצורך.

שמי ירין ואני אמא גאה לאיב ולדין. מאז שאני זוכרת את עצמי, הייתה לי תשוקה עזה לאופנה וחלמתי להיות מעצבת אופנה ענקית עוד  מגיל 8 לערך ,  עם לידתה של בתי איב , מצאתי את עצמי מחפשת תחפושות בישראל, רק כדי להתאכזב מהאפשרויות המוגבלות ,העיצובים לא נוחים  והאפשרויות לא ממש פרקטיות. חוויה זו הותירה אותי מעט שבורת לב.

החלטתי לעשות שינוי, יצאתי למסע לימודי תפירה, השתתפתי בקורסים, ביליתי שעות על גבי שעות ב"youtube" וקיבלתי הדרכה ממורים פרטיים . 

אני מאמינה שבגדי ילדים צריכים להיות נוחים, פרקטיים ואופנתיים. ככאלה, אני נשארת מחוייבת לספק לכם מגוון רחב של אפשרויות לבוש העומדות בסטנדרטים הללו. המחויבות שלי לאיכות ולנוחות ניכרת בכל תפר, בכל בחירת בד ובכל החלטת עיצוב שאני מקבלת.
כשאתם בוחרים במוצרים שלי, אתם בוחרים בשילוב של אופנה ונוחות שאין שני לו.

בתגובה לדרישות הגוברות של לקוחותי המרוצים, הרחבתי את טווח המידות שלי  מתינוקות לילדים עד גיל 6. כעת אני נותנת מענה  לא רק לתינוקות אלא גם ילדים שעברו את מידות התינוקות. הרחבה זו היא חלק מהמאמץ המתמשך שלי לענות על הצרכים המשתנים של לקוחותיי  וילדיהם הקטנים.

לאורך מסע זה גיליתי שבדיוק כמו ילדים שגדלים ומתפתחים, גם כישורי העיצוב וההיצע שלי התקדמו. בכל שנה העזתי להיכנס לתחומים חדשים ואני בטוחה שבעתיד אמשיך להציג מוצרים חדשניים ומרגשים. 

Coi בניית אתרים
0