תחפושות לפעוטות: כל הטיפים לבחירת התחפושת המושלמת

מי מאיתנו לא ספר את הימים עד לחג פורים? הצבעים, משלוחי המנות, רוח החג הייחודית ואיך לא, התחפושות! כדי ליהנות בצורה מקסימלית מהחג, יש להגיע אליו מוכנים. הורים וילדים רבים מוצאים עצמם מתלבטים לקראת החג בנוגע למה תהיה התחפושת המושלמת לפורים. מקוריות? נוחות? מחיר משתלם? אולי גם וגם. בשורות הבאות נבחן יחד טיפים חשובים שיסייעו לכם בבחירת תחפושות לפעוטות.

תחפושות לפעוטות: מה שיוצא אני מרוצה או ההורה המשקיען?

 
כשרוח חג הפורים קרבה ובאה, לא תתקשו להבחין בשני טיפוסים שונים הנבדלים זה מזה בהתנהלותם לקראת החג:

  • ההורה המשקיען - לא תתקשו בזיהוי ההורה שגיבש קונספט ברור לתחפושת מקורית ומושקעת מבעוד מועד אותה, כזו /אותה יכין בעצמו או שישלח לתפירה מדויקת. קונספט התחפושת הוא בדרך כלל חדשני ומפתיע, כזה שלא תמצאו בקלות בסביבה הקרובה.
  • "מה שיוצא אני מרוצה" - כן, בדיוק כמו שהכותרת נשמעת לכם, מדובר בהורה הנכון לקחת את התחפושת הזמינה בחנות הקרובה אליו כל עוד היא במידה הנכונה ללא דרישות מיוחדות כמו מקוריות, קונספט או בחירת בדים קפדנית.    
 
מה זה אומר עליכם? ובכן, כשמדובר בתחפושות לקטנטנים, לא מעט הורים נמצאים במקום טוב על הסקאלה בין השקעה חסרת תקדים לפשרה נרחבת.

פרמטרים לבחירת תחפושות לפעוטות

בין אם זיהיתם את עצמכם כאחד הטיפוסים ובין אם לא, ישנן מספר נקודות עליהן לא מומלץ להתפשר בבואנו לבחור תחפושת לפעוט:
  • נוחות - כן, כן! כשמדובר בקטנטנים שלנו תחפושת נוחה היא נקודה חשובה במיוחד עליה לא כדאי להתפשר. תחפושת עמוסת אביזרים, כבדה או לא נעימה תגביר את הסבירות כי הפעוט יסרב ללבוש אותה לזמן ארוך ובמקרים מסוימים, אפילו לא למספר דקות רק לשם תמונה. בעת בחירת תחפושות לפעוטות וודאו כי הקטנטן שלכם מודד את התחפושת וכי נראה שנוח לו איתה: מסוגל לשבת בנוחות, להתהלך ללא בעיה.
  • איכות הבד - בשונה מתחפושות למבוגרים, עורם העדין של פעוטות עשוי להגיב בגירוי עורי למגע ממושך של בדים סינתטיים שונים. וודאו כי התחפושת בה אתם בוחרים מורכבת ברובה מבדים איכותיים ונעימים כמו כותנה הידועה כבד אוורירי ונעים למגע על העור.
  • חיבור לקונספט - תחפושות לפעוטות הם עולם ומלואו המורכב מדמויות חיות, גיבורי על, נסיכות, כוכבי ילדים ועוד. על אף העובדה שמדובר בזאטוטים, רבים מהם הם בעלי דעה מוצקה בנוגע לתחפושת בה הם מעוניינים. לא בטוחים? תשאלו! סופרמן, ברבי, שלגיה, במבי, אינדיאני, סופרמן, פיטר פן, מיקי מאוס ועוד, לכל פעוט חיבור ייחודי אל הדמות אליה ירצה להתחפש בפורים.


לא חשוב אם אתם מחפשים תחפושת לבנים או תחפושת לבנות, החיבור המושלם בין תחפושת מושקעת עד לפרט האחרון, בדים נעימים המותאמים לעורם העדין של פעוטות, מגוון תחפושות רחב ואיכותי, מוביל הורים רבים המחפשים אחר תחפושות לפעוטות אל מותג התחפושות המוביל בישראל - מיניגלוס. השיק האופנתי וההקפדה על הפרטים הקטנים לא צריכים להתחיל רק בבגרות. תחפושות איכותיות ומעוצבות, נוחות ומותאמות במיוחד לקטנטנים שלכם תמצאו במיניגלוס ובשפע!

 
מה מומלץ?
  

השמיים הם הגבול! לא, זהו אינו רק פתגם מוכר אלא מציאות קיימת במיניגלוס. אם דמיינתם את הקטנטנה בתחפושת ברבי עוצרת נשימה, במבי, או אפילו מיני מאוס קלאסית, הכל קיים, מושקע ומעוצב לפרטי פרטים. אם הקטנטן מבקש תחפושת של גיבור העל האהוב עליו, בין אם מדובר בסופרמן, ספיידרמן, פיטר פן או מיקי מאוס, רק תבחרו!

 
לסיכום 

מתי לאחרונה העברתם יום שלם בתור הדמות האהובה עליכם? דמות או חיה אליה אתם מתחברים, שנעים לכם ללבוש אותה, כזו שגורמת לסביבתכם לחייך ולכם לקרון משמחה. הזדמנות שכזו היא החג לו מחכים ילדים רבים, חג פורים! אם לא גיבשתם תוכנית ברורה בנוגע להכנת תחפושת ייחודית ואם מתחשק לכם לפנק את הפעוט וסביבתו בתחפושת איכותית ומקורית שיהיה לו נעים ללבוש, מיניגלוס היא ללא ספק הכתובת שלכם. 


Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון פייסבוק